sobota, 13 sierpnia 2016

Iława ...

Uwielbiam przebywać w tym mieście. W dzieciństwie spędzałam tam każde wakacje. Rok temu wpadłam na rozeznanie, wspomnienia i ... teraz po ponad 20 latach wróciłam na dobre i odpoczywałam jak dawniej ... aktywnie bo inaczej się nie dało. Nie mam już motorówki ... ale zawsze można wypożyczyć kajak, rower wodny czy inny piękny pływający model. Jest z czego wybierać. Tym razem jednak były własne nóżki i rower wodny. Pogoda dopisała ... było słonecznie, pochmurno, ciepło i zimno ale nie padało. Nie będę się rozpisywała tylko wrzucam foty.
Spacer nad rzeką Iławka ... pięknie się tam zrobiło :


 nad jeziorem Jeziorak :
Jeziorak od strony wsi Siemiany :
5 komentarzy:

 1. PRZEPIĘKNY JEST NASZ KRAJ.
  I CHOCIAŻ UWIELBIAM PODRÓŻE, TO NIGDY, PRZENIGDY NIE ZAMIENIŁABYM GO, NA ŻADEN INNY. ZAWSZE PODZIWIAM TWOJE WSPANIALE ZDJĘCIA.
  ŚLĘ SERDECZNOŚCI:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie przedstawiasz miejsce, zachęcasz do odwiedzin, nie używając słów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna okolica! A ten perkoz z ryba w dziobie -rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne ładne zdjęcia takie żywe.

  OdpowiedzUsuń
 5. O jakie miłe zaskoczenie. Choć na Jezioraku nie rozpoczęła się nasza przygoda żeglarska ponad 39 lat temu, to nad to jezioro powracam bardzo często. Mój mąż co najmniej raz w roku. Niektórzy z przyjaciół zimują tam swoje yachty. Znamy je od Iławy po Małdyty a wiadomo, że można przypłynąć do Gdańska, częściowo na sucho jedynym w Polsce torem lądowym. Siemiany pozdrawiam i inne miejscowości oraz okoliczne wyspy, na których się często nocowało. Moje dziecko właśnie na Jezioraku poznawało arkany sztuki żeglarskiej.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń