poniedziałek, 11 lipca 2016

Skansen w Szymbarku

... znany z takich atrakcji jak dom do góry nogami :najdłuższa deska świata :czy Dom Sybiraka i związane z nim historie:Można zobaczyć wiele innych ciekawostek jak świat bajek czy park dla aktywnych ... ciekawe miejsca ale też zatłoczone ... w każdym razie w niedziele. My pojechaliśmy tam by podziwiać także piękne widoki i zaczęliśmy właściwie od spacerku na szczyt Wieżycy :

... pogoda sprawiła nam psikusa i sprawdziła się ... między 13 a 14 lało ... zrobiło się zatem tłoczno w miejscu, w którym można zamówić coś do jedzenia. No cóż przeżyliśmy to i gdy się wypogodziło poszliśmy do zwierzaczków. Wiem, że życie w niewoli to nie to samo co na wolności ale gdyby nie to, to nie zobaczyłabym tych pięknych danieli z rodzinką :
Obserwując ich zachowanie spędziliśmy z nimi troszkę czasu. Widziałam jak dorosłe łanie broniły swoje małe gdy za blisko pojawiały się np. pieski. Niesamowite zachowanie. Młode posłuszne i jak trzeba było chowały się. Udało mi się zrobić im kilka fotek ... takie relaksujące. 
W planach mieliśmy jeszcze wypad do miejscowości Piekło i Niebo ale tym razem się nie udało.
Pozdrawiam serdecznie. Do miłego usłyszenia wkrótce. 

7 komentarzy:

 1. Fantastyczne miejsce :) Dom do góry nogami znam z innego miejsca :) Fajnie, że takich parków rozrywki jest coraz więcej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. je hebt het heel mooi weten vast te leggen.

  OdpowiedzUsuń
 3. Outstanding images ... I love the place.. regards..

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa wycieczka, a daniele - cudowne...
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam, widziałam :) Bardzo ciekawe miejsca. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Perfection, the houses, the Deer and everything, love them.

  OdpowiedzUsuń
 7. W tym roku byłam w tym Skansenie i byłam zachwycona jego oryginalnością :)
  Wspaniałe miejsce na wypad z dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń