wtorek, 23 czerwca 2015

Czas na relaks ...

No właśnie ...Czekam na ten czas w którym będę mogła się zrelaksować. Mam jednak na myśli inny rodzaj niż ten na kocich zdjęciach ... taki bardziej aktywny. Czyli krótko mówiąc ... dłuższy czas wolny od pracy zawodowej. Jak to mówią - czas na urlop. Czyli czas ruszyć w drogę. Ale to jeszcze nie teraz. Za jakiś czas, krótki czas. Wtedy to będzie tylko pasja i odpoczynek u boku kochającego, który podziela moją pasję bo to także jego pasja.


9 komentarzy:

 1. To dobrze, że nie będziesz odpoczywać na urlopie jak urocze kotki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kotki odpoczywają,takie piekne ,urocze,przesliczne,a odpoczynek każdemu pisany,najlepiej jak latem,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. To właśnie jest szczęście, wspólnie spędzony czas i na dodatek ze wspólnej chęci i zainteresowań. U mnie jeszcze kot wyjazdowy do kompletu, bo choć nie lubi jeździć, to jeszcze bardziej z kimś innym zostawać.
  Ja też jeszcze tyko trzy dni tyrki, a potem duży oddech.
  Odpoczywaj aktywnie (ja też tak lubię), ale poleniuchuj jak koty. Kiedyś zoolog powiedział mi, że zwierzęta to duże leniuchy, ponieważ one wiedzą, że trzeba odpoczywać. Ludzie zaczynają się zmieniać w roboty.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello, I love the sweet kitties! And your mosaic is lovely, beautiful images of the sky, landscape and the pretty birds. Have a happy day!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też się marzy odpoczynek i pełny luz !!
  Śliczne koteczki...takim to dobrze, przykucną i już śpią :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie już po urlopie, ale chętnie bym jeszcze odpoczywała. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne foto ta składanka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z urlopu :) Koty się rzeczywiście rozleniwiły ;) Składanka jak pocztówka z wakacji :) Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń