piątek, 24 kwietnia 2015

krótki spacerek

Powiem więcej ... bardzo krótki spacerek. Widoczki jednak niezapomniane. Pogoda sprzyja, a przyroda pokazuje całe swoje piękno. Aż chce się być cały czas na dworze. No cóż ... nie zawsze ma się ten czas.
 


 

Wiosennym akcentem życzę miłego piątku.


14 komentarzy:

 1. Krótki, ale uroczy spacer i ładne widoczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyspa Młyńska - lubię to miejsce w Bydgoszczy. Raz że nad wodą, dwa (poza zimą) dużo zieleni, stare kamienice, fajny klimacik.

   Usuń
 2. Lovely to be outside. Beautiful images as well.

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful pictures as always.
  The second picture I find especially, I love.
  Have a nice weekend.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy wiosenny spacer ! A widoczki fantastyczne !!
  Pozdrawiam wiosennie !

  OdpowiedzUsuń
 5. O, jak ja uwielbiam takie miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to na pewno ciekawe miejsce w Bydgoszczy. Lubiane, tak sądzę, przez sporą część bydgoszczan. Robi się coraz ładniej. Gdy znajduję czas wpadam tam na spacerek.

   Usuń
 6. Nie znam Bydgoszczy i widzę że jest czego żałować. Urocze, malownicze zakątki! Zdjęcia jak zwykle cudne. Przesyłam wiosenne pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To moje miasto z dzieciństwa. Teraz jak tam bywam to zachwycam się tym co dzieje się w centrum, na Wyspie Młyńskiej, nad Brdą. Lubię spędzać czas nad wodą i relaksować się, a tam jest gdzie. Coraz ładniej się dzieje.

   Usuń
 7. Piękny Bydgoszcz...nigdy nie byłam,ale znam właśnie z blogów :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz ładniejsze miasto. Mam porównanie z dzieciństwa. Jest duża różnica. Mówimy o miejscach spacerowych, gdzie aktywnie można spędzać czas.
   Dziękuję za odwiedziny.

   Usuń
 8. Właśnie się wybieram po raz drugi, bo dwa lata temu bardzo nam się podobało i teraz chcielibyśmy zwiedzać w bardziej wolnym tempie. Czy pochodzisz z Bydgoszczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bydgoszcz robi się coraz ładniejsza. Jest gdzie spacerować, gdzie aktywnie odpocząć. Pochodzę z Bydgoszczy ale to już nie jest moje miasto. Choć bywam tam bardzo często. Nie zawsze mam jednak czas na spacery. Ale jak się da to korzystam z atrakcji jakie oferuje miasto.

   Usuń
 9. Estupendo ese paseo.Me gusta mucho la foto del puente ;)
  Me llevo tu enlaze y te sigo ;)
  Un beso.

  OdpowiedzUsuń