piątek, 13 lutego 2015

Dzioby do góry

Czyż nie są fotogeniczne ?! 


13 komentarzy:

 1. Kaczusie mają takie urocze dzioby i są bardzo fotogeniczne !
  Wspaniałe zdjęcia !
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeglądałam ostatnio zdjęcia kaczek, mam ich sporą kolekcję. Na wszystkich mają takie urocze dziobaki. No i jak ja mam przechodzić obok nich obojętnie. Nad Wisłą jest ich sporo teraz. Choć jedna fotka :). Jak znikną ... to znajdę inne zwierzątko do focenia.

   Usuń
 2. Czyli podniósł na rozkaz. Muszę kiedyś poprosić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz widziałam takie zachowanie. Bo podnoszenie dziobaczków trwało jakiś czas, po kilka razy. Słodko to wyglądało. Pocieszaki te kwaki.

   Usuń
 3. Śliczne zdjęcia zrobiłaś uroczym kaczkom. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam je fotografować. Dziś na spacerku mój mąż prosił bym już nie robiła zdjęć kaczkom. Ale one są takie słodkie. Zrobiłam jedno. hihihi :)

   Usuń
 4. Wonderful captures of the ducks..I love the lighting and reflections.. Have a great weekend and Happy Valentine's Day!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne foty. Jak aparat? Doszliście do czegoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. A aparat ?! Różnie. Elektronika jest ok ale ... jak oglądam zdjęcia to widzę, że raz robi piękne zdjęcia a innym razem 'bunt" - ma spore szumy i to mnie martwi. Szukamy dalej. Jak trzeba będzie to wymienimy obiektyw. Bolączką tego aparatu jest to, że obiektyw jest zintegrowany z obudową. Więc wymiana może być tylko w serwisie. Ale póki co robię zdjęcia i mam zamiar dzielić się nimi na blogu, choćby tylko kilkoma. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Prześliczne zdjęcia i cudowne kaczuszki.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń