środa, 26 listopada 2014

moje ulubione ... ... są takie fotogeniczne i ... mam wrażenie, że chętnie pozują do zdjęć (o ile wcześniej ktoś ich nie wystraszy).
poniedziałek, 24 listopada 2014

Piękne i eleganckiePodczas spaceru nad Brdą widzieliśmy dwa łabędzie. Jeden z nich podpłynął do nas. Pewnie myślał, że coś dostanie. Ale niestety .... nic nie dostał i szybko odpłynął. Za to my dostaliśmy ładne ujęcia z bliska. I jaka tu sprawiedliwość ... on głodny ... my nasyceni :)


piątek, 21 listopada 2014

Spacer nad Brdą

Skończyła się piękna, kolorowa jesień. Na drzewach już niewiele liści. Pozostają zdjęcia, którymi można nacieszyć oko. Oto jaka była ta jesień jeszcze parę dni temu:Na Wyspie Młyńskiej sporo się zmieniło. Ale są miejsca, które wyglądają tak samo ładnie jak kiedyś. Znalazłam kilka fotek, które zrobiłam parę lat temu na aparacie KODAK.

I ostatnie kolory tegorocznej jesieni :Przyroda przygotowuje się do innej pory roku. Było pięknie.

poniedziałek, 17 listopada 2014

Gdy jest już ciemno ...

... zimno i mgliście. 
Zawsze chciałam zrobić zdjęcia Wyspy Młyńskiej i Opery przy wieczorowym oświetleniu. Nadarzyła się okazja jakiś czas temu - spacer nad Brdą z aparatem w ręku.

sobota, 15 listopada 2014

a jesień ciągle z nami

inne miejsce,
bez akwenu wodnego,
ale równie przyjemnie się spacerowało i zachwycało widokami, kolorami i zapachem.wtorek, 4 listopada 2014

Kaczuchy - kaczorki - kaczunie ...

 

Zrobiło się chłodniej. Spacerki zrobiły się krótsze. Ale nad Wisłę zawsze zabieramy aparat bo może kaczuchy będą. I ... są. Ostatnio nawet sporo. Pstrykam im zdjęcia i pstrykam. No bo jak tu przejść obojętnie.
A w domu gdy je oglądamy uśmiecham się patrząc na ich pozy i minki.


" zobaczcie co potrafię "


 " widzieliście "