sobota, 22 czerwca 2013

Róże

Pogoda była piękna, spacer bardzo udany i .... 
te róże. 
Rosną sobie pięknie, posadzone na "rondzie wypoczynkowym" na Starym Mieście. 
Już sobie wyobraziłam mój ogródeczek z takimi różami... Mam ochotę także na inne kwiaty. Ale jeszcze nie teraz. Jeszcze nie mam ogródka. Póki co podpatruję, czytam i chłonę wiedzę.
3 komentarze:

 1. Prześliczne róże i mistrzowskie zdjęcia. Szczególnie to pierwsze. Obejrzałam też biżuterię na drugim blogu. Masz Jolu (?) świetny gust. Jest śliczna. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję, miło mi otrzymać taką opinię. Kwiaty zaczęłam fotografować dopiero tej wiosny. A że to wdzięczny temat to i fotek jest coraz więcej. Jak można zauważyć najwięcej zdjęć to pejzaże, widoczki ... A że mam, jak zauważyłaś, drugą pasję - tworzenie biżuterii - to i tu zdjęcia robię. Choć ostatnio zaniedbałam moją twórczość. Ale mam już plany więc wkrótce tam wrócę.
   Pozdrawiam
   Jola

   Usuń
  2. Wróć koniecznie. Masz prawdziwy talent i świetne wyczucie dobrego smaku. A kwiaty to bardzo wdzięczny obiekt do fotografowania. Sama robię setki zdjęć tygodniowo, nie mogę się powstrzymać jak wchodzę do ogrodu. Najbardziej lubię zdjęcia tych najmniejszych roślinek które trudno podziwiać gołym okiem. Każde takie zdjęcie to niespodzianka. Spróbuj kiedyś. Dobrej nocy!

   Usuń