czwartek, 22 sierpnia 2019

Panoramicznie

Pogoda dopisuje to w domu siedzieć nie wypada. Rowerem w teren ... dobry pomysł. Widoki jednak przypominają, że zbliża się koniec lata?! 

 





2 komentarze:

  1. Przepiękne krajobrazy i wspaniałe zdjęcia.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe panoramy, czuć już na nich powolutku zbliżającą się jesień... Pozdrawiam! ;)

    OdpowiedzUsuń